5 نکته ی مهم در انتخاب تایل مناسب کف کاذب

5 نکته ی مهم در انتخاب تایل مناسب کف کاذب

5 نکته ی مهم در انتخاب تایل مناسب کف کاذب 800 300 کابلور

در انتخاب تایل کف کاذب سوالاتی به ذهن خطور می کند که می تواند در انتخاب و کاربری موثر باشد. در ادامه 5 مورد از مهمترین سوالات در مورد تایل کف کاذب را با مطرح می شود با شما در میان می گذاریم.

تایل کف کاذب

1. چه نوع موکت و تایل کف کاذب برای استفاده مناسب است؟

از بهترین کیفیت موجود در بازار استفاده کنید. معمولاً ضخامت بیش از 4 میلی متر را توصیه می کنیم. مهم است که در ساخت آن از مواد مقاوم استفاده شده باشد. به طور معمول هر چه ضخامت بیشتر و محکم تر باشد ، بهتر است.

2. آیا باید از کفپوش  ESD (اتلاف الکترواستاتیک) بر روی کف کاذب خود استفاده کنم؟

در واقع این سوال به مکان مورد نظر شما بستگی دارد. به عنوان یک نظر کلی ، اکثر مشتریان ما ESD را انتخاب نمی کنند، مگر اینکه در مکان مورد نظر مقادیر زیادی تجهیزات الکتریکی و بسیار حساس وجود داشته باشد که در اثر تخلیه الکترواستاتیک آسیب ببیند.

3.برای پوشش کف از چه نوع چسبی استفاده کنم؟

هنگام نصب کفپوش، معمولاً از چسب فرش یا نوار چسب استفاده می کنیم. این چسب ها به ما این امکان را می دهند که کفپوش ها را به راحتی برداشته و به تاسیسات زیرین دسترسی داشته باشیم. اگر نگران سهولت در برداشتن کفپوش ها نیستید ، یا سطح کف کاذب صاف نیست که چسب فرش یا نوار به آن بچسبد، بهتر از از چسب های قدیمی استفاده کنید. در صورت استفاده از این چسب ها ، مهمترین کار این است که کل سطح را  کاملا پوشش دهید. بسیاری از نصابان، چسب را بسیار ناهموار اعمال می کنند، که در مجموع نتیجه ی نهایی کار مطلوب نمی شود.

4.آیا بعد از نصب کفپوش بر روی کف کاذب، دسترسی به سیم ها و کابل ها سخت مي شود؟

نه، اصلا. برنامه معمول ساخت و ساز به این ترتیب است: ابتدا کف کاذب را نصب کنید. سپس سیم ها و کابل ها را نصب کنید. در نهایت کفپوش ها را بچسبانید. پیش از چسباندن کفپوش ها، اکثر کابل ها باید از داخل کف کاذب سیم کشی شوند. اگر لازم به تغییراتی مانند افزودن یا مسیریابی مجدد کابل ها شد، باید کفپوش را جدا کنید. اما ، این فرایند بسیار ساده است .

5.آیا نصب کف کاذب و کفپوش”بیهوده” نیست؟

خير. در اکثر موارد، صرف نظر از کف بتنی یا کف کاذب ، شما احتمالاً  کفپوشی مانند فرش ، کاشی و غیره خواهید داشت. برای افزايش زیبایی فضا و دوام کف های کاذب، استفاده از کفپوش توصیه می شود.

نکات مهم در انتخاب تایل کف کاذب[/vc_column][/vc_row]

کابلور

روشي نوين

براي مديريت كابل ها

  • Accepted file types: dwg, pdf.

آدرس: ونک، خیابان شیخ بهایی، خیابان اتحاد، پلاک2، طبقه سوم، واحد5، مهرازگستر آروند

تلفن: 02188611025

راه حل حرفه ای برای مدیریت کابل

کف کاذب

کابلور

کابلور – تولید, طراحی, نصب و راه اندازی

ساعات کاری : 09:00 _ 17:30
ادرس : ونک،خیابان شیخ بهایی،خیابان اتحاد،پلاک ۲،طبقه سوم، واحد ۵, مهرازگستر آروند
تلفن : 02188611025