مطابق نیاز و سلیقه ی مشاغل مختلف

تیم ما مهارت بالایی در زمینه ارائه ی کارآمد ترین روش ها برای مدیریت کابل ها ، طراحی فضای  کار اشتراکی و همچنین تهیه و نصب کفپوش کابلور به شما عرضه می کنند.

کف کاذب پلیمری

1. پروژه خود را به تیم ما بسپارید.

کفپوش کابلور برای تبدیل یک محیط شلوغ به فضایی مرتب و زیبا، به شما کمک می کند. نکته ی بسیار مثبت این محصول این است که  کابل ها به راحتی قابل دسترسی هستند و در هنگام استفاده از دیوار کاذب یا پارتیشن جدا کننده فضا، هیچ مشکلی برای انتقال کابل ها وجود ندارد. شما می توانید با قرار دادن پارتیشن روی کفپوش بدون این که به کابل ها صدمه بزنید، فضا را تقسیم کنید.

2. طراحی و برآورد ها

 ما در کابلور طراحی و برآورد ها را به عنوان بخشی از خدمات همراه عرضه می کنیم. ازابتدای پروژه با کمک به طراحی فضای ذهنی شما،برنامه ریزی و ارزیابی  دقیق زمانبندی و پایان کار ارائه می دهیم و همچنین با کمک به کاهش هزینه ها در کنار شما خواهیم بود. 

3. تامین لوازم مورد نیاز شما

تیم تدارکات ما برای تعیین زمان تحویل مناسب براساس زمان بندی پروژه ی شما با شما همکاری می کنند.

4. نصب بی نقص توسط نصابان کارآزموده

تیم اجرایی ما نصب کف کاذب را در سریعترین و دقیقترین زمان ممکن امجام می دهند. در صورتی که مایلید خودتان نصب کفپوش ها را انجام دهید، می توانیم راهنمای نصب را به در اختیارتان قرار دهیم.

مهارت ها

72ساعت

طراحی

،پس از دریافت اطلاعات شما ظرف 72 ساعت
جزییات و میزان هزینه ها را به شما اطلاع می دهیم.

100%

عرضه

تیم ما، تحویل میزان مورد نیاز محصول در زمان مورد نظر را، تضمین می کند.

80متر مربع

نصب و راه اندازی

هر نصاب حرفه ای ما روزانه 80 مترمربع نصب انجام می دهند.

سخن مشتریان

جدید ترین نسل کفپوش در اختیار شماست. با توجه به سرعت تغییرات در حوزه ی فناوری ، ایجاد فضاهایی با قابلیت بالا برای آینده اهمیت ویژه ای دارد.

کابلور لوگو

کابلور


روشي نوين


براي مديريت كابل ها

ارتباط با کارشناسان

تماس با ما

آدرس: ونک، خیابان شیخ بهایی، خیابان اتحاد، پلاک2، طبقه سوم، واحد5، مهرازگستر آروند

تلفن: 02188611025

درباره ما

شرکت مهراز گستر آروند با در نظر گرفتن نیازهای موجود در بازار، اقدام به تولید کف کاذب پلیمری با برند کابلور نموده است. طراحی این کف کاذب به دلیل سادگی ظاهری، اجرای سریع، کیفیت بالا و قابلیت ایجاد دسترسی آسان به کابلهای و تاسیسات، مورد استقبال و رضایت کارفرمایان پیشین قرار گرفته است.